Finanse 

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Potrzebujesz informacji o automatycznej obsłudze należności? Dobrze trafiłeś!

Właściciele firm wciąż poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie monitoruje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznej obsługi należności dla pensjonatów, biur podróży i podmiotów oferujących usługi

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, zatem rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach językowych lub prywatnych, a więc tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować