Kosztowności Zakupy 

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Tutaj znajdziesz więcej informacji o srebrna biżuteria sklep internetowy.

Jest z nami od stuleci i mimo pojawienia się wielu innowacyjnych projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swego rodzaju dekoracją człowieka i umożliwia wyrażenie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, że biżuterię tak samo często noszą kobiety i mężczyźni, maluchy i dorośli, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej kilka dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, że jej używanie daje szansę uniknąć wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak powinniśmy prawidłowo je pielęgnować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować czy uszkodzić w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować