Kosztowności 

Jak dopasować wiszące kolczyki?

Jeśli chcesz kupić wiszące kolczyki, koniecznie odwiedź tę stronę.

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii. Noszą je nie tylko panie – od kilkunastu lat cieszą się też wzrastającym popytem wśród panów, głównie tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie można jednak zaprzeczać, iż zdecydowana większość tego rodzaju biżuterii wytwarzana jest z myślą o kobietach. Nadzwyczaj porywające są przede wszystkim kolczyki wiszące. Są one bardziej wyraziste i dzięki temu w zdecydowanie wpływają na to, jak inni postrzegają daną kreację. To powoduje, iż cieszą się znaczną popularnością pośród pań w szeroki spektrum wieku i ubierających się w różnych stylach. Szerokie zróżnicowanie kolczyków wiszących pozwala dobrać je w gruncie rzeczy do dowolnej kreacji. Jak zatem dobrać wiszące kolczyki najlepiej pasujące do danej sytuacji? Na jakie ich cechy winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – oddziałują na wygląd twarzy

Wybierając wiszące kolczyki warto zwrócić uwagę zwłaszcza na ich długość oraz kształt – to dokładnie te cechy w głównej mierze rzutują na to, jak optycznie będzie widziana twarz. Długie kolczyki wiszące (u jubilerów znajdziemy wzory mające nawet kilku centymetrów) wydłużają twarz, z kolei te krótsze sprawiają, że zdaje się być ona bardziej krągła. Kształt kolczyków ma tu także gigantyczne znacznie. Podłużne przyczyniają się do wysmuklenia owalu, zaś te bardziej okrągłe – wręcz na odwrót. W sklepach dostaniemy także kolczyki neutralne, które nie oddziałują za bardzo na odbiór kształtu naszego oblicza – tutaj koniecznie winniśmy napomknąć na przykład o kolczykach przypominających krople wody.

Nie łącz wiszących kolczyków z wyrazistą biżuterią

Szukając wiszących kolczyków odpowiednio dopasowanych do konkretnego stroju powinno się pamiętać, iż są one niesłychanie wyraźnym elementem. W sąsiedztwie innych odznaczających się kosztowności mogą zatem wywołać odczucie braku umiaru. Dlatego najlepiej wystrzegać się noszenia ich do masywnych bransolet, zegarków bądź naszyjników. Kolczyki wiszące będą zaś prezentowały się znakomicie, gdy w stylizacji zostaną najmocniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, że będą współgrały z sukienką, fryzurą i butami.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować