Kosztowności 

Kolczyki serca – niezastąpiony dodatek do rozmaitych stylizacji

Zamów kolczyki serduszka.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej wybieranych rodzajów biżuterii damskiej i dziecięcej – pasują na wszelkie okazje, świetnie podkreślają urodę, są również idealnym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z jakich surowców zazwyczaj są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serca – dla dzieci oraz dorosłych

W jubilerstwie częstokroć wykorzystuje się wzoru serca. Jest on podłożem do tworzenia kolczyków zarówno dla kobiet, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka są bardzo delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Mogą występować zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, ale w niezauważalny sposób podkreślają naturalną urodę właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być zastosowane do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Tego typu kolczyki zakłada się na randki, wesela oraz wielkie wyjścia i wyśmienicie zgrywają się one ze stylowymi sukniami. Z kolei najmłodsi mogą ubrać kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – znakomity upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku dostępne są kolczyki serduszka wykonane ze srebra i złota. Popytem cieszą się także kolczyki pozłacane – niedrogie, a przy tym prezentują się nader efektownie. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami drogimi, np. cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serca w kolorze rubinowym bądź błękitnym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, między innymi na Dzień Matki, rocznicę ślubu oraz w wielu innych przypadkach. Wręczone kochanej kobiecie – babci, współmałżonce czy też dziewczynie, kolczyki serduszka będą stale przypominać o łączącym was uczuciu, miłości oraz szacunku.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować