Kosztowności 

Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Chcesz kupić kolczyki? Koniecznie odwiedź tę stronę

Jednymi z najchętniej wybieranych przez Polki akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Przekonajmy się dlaczego są tak chętnie kupowane i w jakich sklepach można je kupić.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych fasonach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże stylowe. Równie często poszukiwane są wiszące akcesoria, które pięknie podkreślają szyję. Są wysadzane kosztownymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii uszu, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz sposób ich produkcji – najbardziej gustowne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Srebrne kolczyki należy umiejętnie czyścić i systematycznie eliminować śniedź, żeby zawsze wyglądały doskonale. Powinno się przecierać je codziennie delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne produkty czyszczące, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki przechowywać w zamkniętych szkatułkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych technik polerowania, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty mocno naruszają delikatną fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które zapewniają szybką dostawę i atrakcyjne promocje. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zapracowane kobiety.

Może Cię zainteresować