Kosztowności Zakupy 

Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

W tym miejscu uzyskasz dalsze informacje o działalności jubilera Kraków

Wraz z rozkwitem rynku i ewolucją internetu, zmieniliśmy także nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można kupić nieomal wszystko, wciąż wiele rzeczy powinno się kupować w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno złotego pierścionka, łańcuszka bądź broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli mamy zamiar nabyć obrączki ślubne lub pierścionek zaręczynowy, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli natomiast zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny lub zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego wymiaru albo zrobi nowy. Innym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej wskazówki jubilera. Pokaże on współczesne nurty we wzornictwie, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się na ślub, urodziny czy komunię.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii oraz skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek bądź wypadł kryształek z kolczyka, złotnik błyskawicznie i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca, złotnik przerobi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku podziękowania, gratulacje, datę albo inny ważny dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, ewentualnie mamy własny pomysł na broszkę albo zawieszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce posiadamy uszkodzoną lub zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować