Kosztowności 

Srebrne pierścionki – praktyczny poradnik

Chcesz nabyć pierścionki? Zobacz tu

Oznaką klasycznej elegancji są srebrne pierścionki. Każda stylowa Polka musi mieć w swojej kolekcji biżuterię wykonaną z tego pięknego stopu. Zobaczmy więc, czym cechują te gustowne dodatki, stanowiące najlepszą dekorację kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – jaki rodzaj wybrać?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, ale wtedy srebro staje się surowcem miękkim, mało odpornym na wszelkie uszkodzenia i jako pierścionek może błyskawicznie ulec zniszczeniu. Na rynku dostaniemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane z surowca 925. Możemy wybrać pierścionek o gładkim wykończeniu lub bardziej bogaty. Te najpiękniejsze okraszone są cyrkoniami, bursztynami, szafirami, a nawet brylantami. Ogromnym plusem dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – zredukowania lub powiększenia ich wielkości, o co zatroszczą się wykwalifikowane zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki wyglądały nienagannie jak najdłużej, nie zapominajmy o ich częstym pielęgnowaniu.

Gdzie znajdziemy najpiękniejsze srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie jubilerskim kupimy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak wydawać majątek w sklepach stacjonarnych, warto poszperać też w sklepach internetowych, gdzie ceny są aż o 15% niższe. Dostaniemy tutaj srebrne pierścionki w rozmaitych fasonach, ozdobione szykownymi kamieniami. Nie musimy chodzić po sklepach, a jeśli zajdzie taka konieczność mamy prawo zwrócić paczkę z powrotem. Takie zakupy online to ogromny wybór i prawdziwa radość dla każdej dziewczyny.

Może Cię zainteresować