kolczyki z perłamiKosztowności Zakupy 

Wyjątkowe kolczyki z perłami

Perły to jedna z klasycznych ozdób w jubilerstwie. Są symbolem subtelności i klasy w najczystszej formie. Każda dama powinna wśród swej kolekcji biżuterii posiadać biżuterię z pereł – bez względu na to, czy sztuczne, czy imitacje. Ciekawą propozycją mogą być kolczyki z perełkami. Kolczyki z perłą w wielu domach nie są zwyczajną ozdobą – są przekazywane kolejnym pokoleniom i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – które wybrać?

Najczęściej spotykanym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kula, ale od czasu do czasu można spotkać również formę spłaszczoną. Wybierając kolczyki z perłami dobrze jest zwrócić uwagę nie tylko na kształt, ale także kolor. Wielbicielki klasycznych rozwiązań wybiorą z pewnością białe, jednak kobiety, które nie boją się eksperymentować z modą mogą zdecydować się na coś bardziej rzucającego się w oczy: perły ciemne albo bladoróżowe.

Kolczyki z perłami – szykownie i z klasą

Kolczyki z pereł świetnie pasują do prawie każdej eleganckiej stylizacji. Najświeższe trendy idą na przekór tradycji zakładania pereł wyłącznie na wieczorne wyjścia. Coraz częściej nosi się je ze spodniami jeansowymi i skórzaną kurtką.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować