Oświata 

Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Więcej w temacie Blender 3D kurs na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki bez ustanku się rozwija i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki preferując tworzenie swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność wykonywania grafik 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie ogromnych wydatków – można po prostu pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który przy tym jest całkowicie darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Korzystanie z dowolnej aplikacji można opanować we własnym zakresie, niemniej jednak proces ten trwa wówczas dłużej i często bywa niezmiernie irytujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne osobom, które dopiero odkrywają Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta wskazując detale, które należy dopracowac oraz sugerując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, aby odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w świecie gier wideo i filmu

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i docenianą przede wszystkim w branży filmowej, gier komputerowych i projektowej. Poznanie oprogramowania Blender 3D otwiera tym samym sporo perspektyw zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można śmiało uwzględnić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści pragnący znaleźć nowe formy ekspresji lub poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować