Oświata 

Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Najlepsza oferta wakacyjnego kursu rysunku Kraków znajduje się tu

Lubisz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy projektowaniem wnętrz. Wspaniałym pomysłem na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować