Podróże Rekreacja, hobby, sport 

Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Góry zimą dla początkujących - więcej o ofercie na www.exploruj.pl.

Lubisz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia bezpieczne i świetnie opracowane wyprawy nadzorowane przez zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl planuje wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia oraz sprawdzić się w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych przewodników i liderów znających dogłębnie specyfikę górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity oraz Alpy.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować