Podróże 

Organizacja podróży poślubnych. A może egzotyczna wyprawa we dwoje?

Podróże szyte na miarę - poznaj bezkonkurencyjną ofertę

Podróże rozluźniają, pomagają odpocząć od codziennej rutyny, kształcą wyobraźnię oraz wpajają nam poszanowanie dla innych kultur i nacji. Najbardziej odciskają się w pamięci te, które wiodą nas w dalekie obszary, kompletnie odróżniające się od naszej europejskiej rzeczywistości. I choć nie wszyscy mają charakter globtrotera, każdy winien bodaj raz wyjechać w egzotyczną wyprawę w jakikolwiek tropikalny zakątek świata.

Biuro podróży egzotycznych zorganizuje dla Ciebie wyjątkowe wakacje

Zaplanowanie wyprawy egzotycznej jest niełatwym zadaniem. Z tej właśnie przyczyny typowy urlopowicz korzysta w tym celu z biur podróży. Oferują one jednak najczęściej standardowe wakacje w nadmorskich kurortach, wyjazdy organizowane są w kilkudziesięcioosobowych grupach, a ich harmonogram na ogół nie bierze pod uwagę zwiedzania zabytków danej miejscowości. Jeżeli marzysz o prawdziwie unikalnej wyprawie, sprawdź ofertę biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w organizacji podróży szytych na wymiar, a więc z uwzględnieniem indywidualnych wymogów zamawiającego. Po uzgodnieniu z klientem daty, destynacji wyjazdu i sugerowanego kosztu podróży, biuro bukuje bilety lotnicze i miejsce zakwaterowania, jak również opracowuje dokładny plan wycieczki. Prócz tego biuro daje także kilka ważkich wskazówek podróżniczych, dotyczących m.in. tego, gdzie znaleźć smaczny posiłek, co warto zobaczyć, którą plażę wybrać i sygnalizuje na co uważać w odwiedzanym regionie.

Wyprawy egzotyczne – zwiedź Polinezję albo Madagaskar

Bez względu na to jaki typ wypraw uwielbiamy, w propozycjach biura podróży egzotycznych wszyscy odkryją coś dla siebie. Zakochani mogą spędzić miesiąc miodowy odpoczywając na plażach Tanzanii lub Polinezji – to znakomite miejsca na podróż poślubną. Dla miłośników niczym nie zakłóconego relaksu biuro znalazło perfekcyjne lokalizacje w Filipinach, Meksyku czy Tajlandii. Natomiast osoby pełne energii mogą odwiedzić schronisko dla słoni na Sri Lance, zobaczyć lwy oraz żyrafy podczas safari w Zanzibarze, połazić po szlakach górskich w Himalajach lub wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na Filipinach. Nie brakuje również propozycji egzotycznych wypraw dla rodzin z pociechami.

Pochodzenie zdjęcia – relaksmisja.com.

Siedziba firmy:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować