Reklama i marketing Usługi 

Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Chcesz zobaczyć, kto wykonuje wirtualny spacer VR? Koniecznie zajrzyj w to miejsce.

Wirtualny spacer z modelem 3D to doskonała metoda na przedstawienie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, które planują np. wynająć. Dla wielu osób sposobność zobaczenia danego wnętrza przed wyborem konkretnej oferty jest niezwykle ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy poniżej.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie wielu zdjęć model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widzimy plan wszystkich wnętrz, a my możemy go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można też zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to opcja niesłychanie popularna. Polega ona na tym, że prócz oglądania samego modelu 3D pomieszczeń, np. hostelu lub siedziby przedsiębiorstwa, możemy przejść za pojedynczym kliknięciem do wybranego lokalu, a potem rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia też przechodzić do innych wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę zastosować wnętrza 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie pokazać odbiorcom daną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę promocji można wykorzystać do prezentacji hostelu, warsztatu albo baru, jak również w prosty sposób zademonstrować znacznemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży budynku, by przyszli nabywcy mieli możliwość szczegółowo przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele argumentów, dla których warto przygotować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to sposobność umieszczania ich na naszej stronie internetowej, w wizytówce Google Moja Firma bądź dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klientado wybrania naszych usług. Internauci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo będą darzyć je o wiele szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to również idealna metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – mimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — należy po prostu powierzyć jego wykonanie wykwalifikowany fotografowi.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować