Reklama i marketing 

Czym jest raport danych pozafinansowych?

Wejdź na http://www.pracowniaregister.pl/raporty/ żeby dowiedzieć się, kto wykonuje raport danych pozafinansowych.

Raporty danych pozafinansowych są coraz chętniej przygotowywane przez najróżniejsze przedsiębiorstwa. Na ich opracowanie najchętniej stawiają wiodące korporacje – państwowe koncerny czy międzynarodowe firmy, ale spotyka się je też w trochę pomniejszych przedsiębiorstwach. Najczęściej spotykanym rodzajem raportu danych pozafinansowych jest CSR, czyli raport odpowiedzialności społecznej. Z informacji, które w nim znajdziemy możemy dowiedzieć się przykładowo jak rozkładają się proporcje płci na najważniejszych stanowiskach kierowniczych, jak istotna jest dla niej troska o przyrodę oraz w które akcje społeczne lokuje środki. Czemu jednak opłaca się opracować raport danych pozafinansowych? O jakich rzeczach wiedzieć przy jego publikacji, aby dał oczekiwane rezultaty?

Raport danych pozafinansowych – atuty

Na raport danych pozafinansowych dobrze zdecydować się przede wszystkim ze względu na postrzeganie firmy. Publikując raport CSR kreujemy wizerunek marki zaangażowanej, zaś to rzutuje tak na wzrost liczby kontrahentów, jak i brak kłopotów z przyznaniem późniejszych kredytów. Raport danych pozafinansowych oprócz tego pozwala na stworzenie więzi z miejscowymi organizacjami oraz władzami, a to okazuje się niezwykle istotne dla wszystkich marek – zarówno niewielkich spółek, jak i międzynarodowych korporacji.

Wydanie raportu danych pozafinansowych

Opracowanie raportu danych pozafinansowych da oczekiwane efekty tylko wtedy, kiedy jego dane opublikujemy w przystępnej dla odbiorców formule. Z tego powodu po opracowaniu danych, dobrze zlecić złożenie raportu sprawdzonej agencji graficznej. Przez to potencjalni kontrahenci łatwo wyszukają wszystkie dane, a to w ogromnej mierze rzutuje na ich zdanie o firmie. Pamiętajmy również, że raport danych pozafinansowych jest elementem strategii formowania image’u marki – musi zatem być podobny do wydawanych przez nią pozycji promocyjnych.

Siedziba firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować