Reklama i marketing Usługi 

Filmowanie eventów – reklamuj firmę w nowoczesny sposób

Filmowanie wydarzeń, eventów oraz imprez to bardzo efektywny sposób na promocję własnego biznesu, usług bądź produktów. Profesjonalnie wykonany klip przyciąga uwagę nowych klientów i znakomicie buduje pożądany wizerunek marki. W dzisiejszych czasach bardzo popularne staje się filmowanie targów, akcji promocyjnych, sympozjów i wszelkich imprez masowych lub plenerowych, a na rynku działa sporo profesjonalnych firmstosujących wysokiej jakości kamery oraz inny sprzęt do produkcji klipów.

Z jakiego powodu warto postawić na filmowanie eventów?

Filmowanie imprez i eventów to najlepszy sposób na zarejestrowanie fenomenalnego nastroju oraz przebiegu danego wydarzenia. Żywiołowo zmontowany film może przekonać donatorów do inwestycji w przedsięwzięcie, a potencjalnych uczestników – do partycypacji w przyszłej edycji wydarzenia. Relacja w formie klipu o wiele lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż statyczne materiały reklamowe, tradycyjne ulotki czy foldery. Ten sposób promocji można również użyć online – na portalach społecznościowych czy na stronie internetowej.

Filmy eventowe – jakich urządzeń używają zawodowcy?

Profesjonalny i kompetentny zespół posiada specjalistyczny sprzęt, który sprawia, że filmy eventowe przykuwają spojrzenia i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem wydarzeń wykorzystują w swojej pracy m.in. wysokiej jakości kamery sportowe, drony do filmowania ujęć z powietrza, lustrzanki cyfrowe nagrywające w formacie 4K czy stabilizatory obrazu, a to jedynie niewielki ułamek sprzętu, który zapewnia perfekcyjną jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem wykorzystują również specjalistyczne oprogramowanie do montażu klipów.

Może Cię zainteresować