pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www KrakówReklama i marketing Strony internetowe w sieci Usługi 

Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Wszechobecność internetu oraz łatwość użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci do nas trafią – ważna jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, które działają jedynie na niewielkim obszarze albo wręcz w jednym mieście, np. w Krakowie czy też w Szczecinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla niewielkich firm

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług czy też sklepów używają przeważnie fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę danego miasta, przykładowo “sklep z odzieżą XXL kraków”, “cukiernia kraków” czy “hydraulik kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na zademonstrowanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO ukierunkowane są na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz projektowania stron www od prawie 15 lat. Przez ten okres na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym samym zdobyć nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie poprawę treści, pozyskiwanie linków, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować