Reklama i marketing Usługi 

Masz profil biznesowy na Facebooku? Dodaj tam panoramy sferyczne wnętrz firmy

Panoramy sferyczne wnętrza firmy. Skieruj się tu, aby skorzystać z umiejętności specjalisty

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niesłychanie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz lokali gastronomicznych czy przedsiębiorstw. Głównie spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale też natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia panoramiczne do reklamy Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Czym są panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne obracanie fotografii wywołuje wrażenie osobistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość odwiedzenia lokalu, budynku bądź nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju tworzy się przy pomocy specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie poruszanie nim w dowolnym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonały sposób na promowanie Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają spore możliwości przedstawienia wnętrza lokalu usługowego, hostelu czy biura. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej interesująca i pozwala wnikliwie poznać oglądane punktem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie korzystnie na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i podniesie jego ufność w stosunku do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na dużo większe prawdopodobieństwo, iż je zamówi.

Panoramy sferyczne warto użyć na Facebooku zwłaszcza jeśli prowadzimy działalność, która opiera się na komfortowych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale także jeśli chcemy zachęcić zainteresowane osoby, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy.

Wykonanie panoram sferycznych zleć zawodowcowi!

Przygotowanie zdjęcia 360 stopni, wprawdzie teoretycznie jest możliwe do opracowania samodzielnie, jednakże do celów marketingowych rekomenduje się wybrać wykwalifikowanego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecana opcja? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność wykonania dobrych jakościowo zdjęć, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest również trudno dostępna czy kosztowna. Fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i zamieścili określoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować