Reklama i marketing 

Tani i wartościowy gadżet promocyjny – torby z logo

Przed właścicielami przedsiębiorstw, którzy wybierają się na targi bądź planują event promocyjny, częstokroć pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy ze sobą zabrać. Powinien on wszak nie tylko przykuwać uwagę ewentualnych klientów, ale także być na tyle przydatny, by od czasu do czasu go używali i w ten sposób utrwalali więź z marką. Gadżetem tego typu jest m.in. torba z logo firmy.

Podróżne i sportowe – rodzaje toreb z własnym nadrukiem

Przeglądając ofertę drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych nie trudno dostrzec, że pod kategorią “torba” pojawia się wiele artykułów. Są to miedzy innymi torby na zakupy – bardzo praktyczny i zapewne najpopularniejszy gadżet reklamowy. Nadruk nazwy imprezy bądź logotypu na bawełnianych, płóciennych oraz jutowych torbach na ramię zawsze wyśmienicie wygląda, a przy tym jest na tyle wytrzymały, by przez długi czas utrzymywać się na materiale. Dodatkową zaletą takich toreb jest ich cena. W zależności od typu torby i nakładu zamówienia, koszt zwykle zaczyna się od paru złotych za jedną sztukę. Napisy nanosi również na torbach na notebooka lub torbach podróżnych i termoizolacyjnych. Są to gadżety, które docenią między innymi organizatorzy prestiżowych konferencji oraz pokazów. Oczywiście, koszt produktów tego typu i druku na nich jest już dużo wyższy – sięga do kilkudziesięciu złotych.

Co zamówić wraz z torbami z logo?

Agencje organizujące akcje marketingowe na ogół zlecają jednoczesne wykonanie wielu typów gadżetów. Powinny zatem złożyć zamówienie w hurtowni z gadżetami, która w swojej ofercie posiada jeszcze przynajmniej kilkadziesiąt innych produktów reklamowych do zadruku. Jednocześnie z torbami na ramię warto zdecydować się np. na nadruk na kosmetyczkach, koszulkach czy pozostałych praktycznych produktach z tkaniny albo dodać do zamówienia o typowe gadżety reklamowe, jak ołówki, smycze oraz długopisy, które nadal są lubiane przez klientów.

Może Cię zainteresować