Reklama i marketing Strony internetowe w sieci Usługi 

Tworzenie stron internetowych – powierz to specjalistom

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych - na tej stronie sprawdzisz rewelacyjną ofertę

Funkcjonalność witryn www bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Projektując strony internetowe powinniśmy nie tylko opierać się na względach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach użytkowników – jeżeli poruszanie się na stronie będzie dla nich przyczyną trudności, od razu przeniosą się na drugą witrynę i wybiorą usługi innej firmy. Aby zatem strona przyniosła nam spodziewane korzyści, należy zadbać o to, by była właściwie zaplanowana. Jak jednak wygląda właściwie wykonana witryna? Co zrobić, by goście nie opuścili jej za prędko?

ABC projektowania stron internetowych

Centralną regułą, którą należy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części serwisu – przyciągną wówczas uwagę internauty oraz nakłonią go do akcji. Prosto uczynić to można dzięki użyciu kontrastowych barw, nie zapominając jednak o tym, by tony bilansowały się na stronie. Istotna będzie także to, żeby główne części witryny osadzić na linii, po której porusza się uwaga użytkownika – to kwestia rozwiązań od dawna obowiązujących w internecie.

Projektowanie stron internetowych – komu zlecić?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie skutecznej witryny www nie będzie łatwe. W przypadku strony firmowej nietrafionym pomysłem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać pewność, iż strona będzie generować korzyści, należy powierzyć to fachowcom – zwłaszcza agencji specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować