Reklama i marketing Usługi 

Wirtualny spacer po firmie – zleć go rekomendowanemu fotografowi Google

Zgłoś się po poradę do fotografa Google - skieruj się tutaj

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w czasie popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokojakościowy, wskazane jest zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów fotograficznych, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się wysokim profesjonalizmem. By otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno potrafi wykonać jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy nieprawidłowo zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady wykonywania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też często więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy np. Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo reklamować się specjalnym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest profesjonalistą w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować