Reklama i marketing Usługi 

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Pod tym linkiem uzyskasz kompleksową pomoc specjalistów w zakresie sporządzania wirtualnego spaceru z modelem 3D.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę firmy bądź nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – podnieś atrakcyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do następnych miejsc budynku, w którym się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu przenosimy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie www.

Dlaczego opłaca się dodać do wizytówki wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Główny z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste technicznie. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie sporządzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy również pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet medycyny estetycznej czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować