Rozwiązania dla przemysłu 

Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dystrybutor silników prądu stałego - zobacz co może Ci zaoferować.

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych oraz silników elektrycznych prądu stałego wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji frezarek, układów służących do obsługi intralogistyki czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD znakomicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Firma Ultra Robotics oferuje również produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Sesame Motor Corp.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować