Rozwiązania dla przemysłu 

Skrzynka telekomunikacyjna – czym się kierować?

Potrzebujesz skrzynki telekomunikacyjnej? Odwiedź ten adres.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być bardzo ergonomiczne. U producentów wyróżniamy wiele ich modeli, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z solidnego surowca i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna umieszczana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich oraz szkodliwe czynniki klimatyczne. Inna ważna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz nieruchomości, w której znajdują się przewody telekomunikacyjne – na przykład kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, wejścia optyczne. Moduły w środku skrzynki można przyłączyć m. in. na paski rzepowe lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – uporządkuj kable

Istotnym elementem jest też ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych do wnętrza szafki. W tym celu stosuje się wzmocnione zasuwy. To istotne również w domu, w którym znajdują się małe dzieci. Pamiętajmy także o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – do tego celu montuje się dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele typów szafek – mają one różne rozmiary, co sprawia, że szybko dostosujemy je do swoich potrzeb.

Siedziba firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować