Nasze porady Podróże Strony internetowe w sieci 

Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Zajrzyj w to miejsce, aby uzyskać więcej informacji o nieznanych miejscach w Małopolsce.

Mimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych województw w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, dlatego często z trudem można znaleźć coś dla siebie w natłoku informacji o zbliżających się eventach kulturalnych czy sportowych oraz najciekawszych zabytkach w Małopolsce.

Serwis o atrakcjach w Małopolsce – co tu znajdziesz?

Żeby przedstawić zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, przygotowano stronę visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiadomości nie tylko o najciekawszych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak też o pokazach i eventach folklorystycznych, kulturalnych czy sportowych organizowanych na jego obszarze. Portal prowadzony jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy w witrynie? Osoby planujące pobyt w Małopolsce już na stronie głównej dostrzegą mapę, na której prędko odszukają galerie i zabytki, pensjonaty, hotele i kempingi, a także Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w miejscowościach Małopolski. Portal pomaga zorganizować wizytę na południu Polski także pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o lotniskach i dworcach kolejowych, jak i o wypożyczalniach aut i parkingach. Prócz tego dla tych, którzy z różnorodnych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, portal przygotował wirtualne spacery prezentujące między innymi piękno regionalnego folkloru, zamek na Wawelu czy atrakcje narciarskie.

Witryna o atrakcjach w Małopolsce nie zapomina zagranicznych podróżników

Portal visitmalopolska.pl nie zapomina także o przyjezdnych z zagranicy, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane oraz inne ciekawe miejscowości. Wiadomości zawarte na stronie dostępne są więc w języku angielskim, ale prócz tego w między innymi w języku hiszpańskim, niemieckim, francuskim oraz włoskim. Niesłychanie przydatna dla cudzoziemców może być też podstrona Rozmówki, na której poznają popularne słowa i powiedzenia, które pomogą im dogadać się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w trakcie wczasów naszym kraju. podróżnicy z zagranicy znajdą tu spis konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby na terenie Małopolski.

Siedziba firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Może Cię zainteresować