Usługi budowlane 

Bartłomiej Sitarski – architekt

Szukasz porady architektów Kraków? Zajrzyj tutaj.

Decyzje czekające na nas na pierwszym etapie wznoszenia lokum wpływają na to, czy spełni nasze oczekiwania. Z tego powodu warto dokładnie zastanowić się nad każdą sprawą i, kiedy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję skonsultować ze specjalistą. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozmieścić każdy z pokojów oraz pomoże dostosować dom do naszych potrzeb. Z jakich powodów powinniśmy postawić na usługi sprawdzonego architekta?

Architekt wie, jak wybrać najlepsze technologie

Potencjalni właściciele domu mogą mieć trudności z wyborem technologii, w jakich budynek ma zostać wzniesiony. A ten wybór jest bardzo istotny, gdy mają one duży wpływ na komfort domu. Dlatego powinniśmy wcześniej uzgodnić to z architektem i mieć gwarancję, że później będzie nam się dobrze żyło.

Nie potrafisz się zdecydować? Zrobi to za ciebie architekt

Dom w tradycyjnym stylu lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski lub wielokondygnacyjny? Podobnych wątpliwości budujący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu podobnych problemów doradzi właśnie architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów albo stworzyć go według naszych uwag.

Co zrobić przed rozmową z architektem?

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie przemyślmy swoje potrzeby. Należy również na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie mógł doradzić nam odpowiednie technologie – oraz przygotować najważniejsze dokumenty posesji.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować