Usługi Usługi budowlane 

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Projekty budowlane Kraków. Wejdź na joannaklusak.com, aby skorzystać z usług specjalisty.

Pracownia architektoniczna świadczy szerokie spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które pragną zamieszkać w komfortowym i ustawnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt opracowuje pełny projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie sprawuje kontrolę nad zaawansowaniem robót, planuje odbudowę domu lub występuje z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Szukasz niespotykanych, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a jednocześnie po prostu przytulny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające najnowsze trendy w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy wybudować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Przykładowe realizacje to między innymi żłobki, mieszkania na wynajem, kawiarnie i obiekty rekreacyjne. Układ przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, a także indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może także opracować plan praktycznych i pojemnych szaf wnękowych, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować