Usługi budowlane 

Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Ciekawi Cię oferta producentablachodachówki? Skieruj się tutaj, żeby uzyskać więcej informacji.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powtórnie wypierają z rynku stosowane przez dziesięciolecia popularne dachówki ceramiczne czy betonowe. Wiele zalet tych pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one najlepszym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz też dla inwestorów.

Pokrycia dachowe z blachy – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z kilku powodów. Po pierwsze są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachui zarazem ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i szybszy w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich staranne rozłożenie zajmuje zwykle znacznie więcej czasu. Kolejną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do zasadniczo dowolnej, nawet niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez trudu przyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych bardzo dobrze się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starymi budynkami, zwłaszcza, że mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżnia również lepsza szczelność. Dodatkowo łatwo je doczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń jakiś preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – bogaty asortyment blachodachówek oraz blach trapezowych

Żeby nabyć nowoczesne blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od 30 lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki wybór blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli dachowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, działających na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. Produktem flagowym marki REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, jak również powstawanie zarysowań. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, dlatego oprócz swoich produktów dostarcza także akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy włazy dachowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych uznanych marek.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Może Cię zainteresować