Usługi budowlane 

Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Na https://abcszalunki.pl/wynajem/ dowiesz się wszystkiego o wypożyczalni szalunków Kraków

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są ze sklejki, jednak można zaobserwować także konstrukcje wykonane ze stali, a niekiedy nawet tworzyw syntetycznych. Innymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak z uwagi na wysokie ceny nie wszystkie ekipy remontowe posiadają własne szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę wszak po prostu je wypożyczyć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę często wybierana usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Kupno własnych szalunków będzie trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak przed momentem wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli zaś budowanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością naszej ekipy, warto sprawdzić zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Głównie ze względów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć również o funkcjonalności, ponieważ przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować duże wydatki.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na usługi firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się solidne oraz praktyczne. Naprawdę istotna będzie też dbałość o klienta – w przypadku, kiedy zbliża się czas startu robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości warto z kolei skorzystać z sieci, by dowiedzieć się, co o ofercie danego przedsiębiorstwa myślą wcześniejsi klienci.

Siedziba firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować