Usługi 

Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Zajrzyj w to miejsce i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering firmowy Katowice.

Konferencja, szkolenie albo ważne negocjacje biznesowe – każda większa firma zapewne pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeżeli organizowane wydarzenie zainteresuje spore tłumy, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa pobrudzenia rąk – o cateringu firmowym

Konferencje i warsztaty biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 5-7 godzin, częstokroć także przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają ścisły grafik wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie kompletnego obiadu w okolicznej restauracji. Dlatego tak ważne jest zapewnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć w ciągu przerwy, a o ile organizator zezwoli, również wziąć ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z małymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o ubrudzenie rąk czy odzieży. W ramach oferty cateringu dla firm dostarczane są także urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Dlaczego opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Oprócz tego jest to także szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w swobodnej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na szkoleniu. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych biurowców, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych konferencji lub płatnych wykładów nie mogą przecież pić z tekturowych pojemniczków, jedząc kupione po drodze w piekarni bądź przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż wydarzenia i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał również o dobrym samopoczuciu gości.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować