Usługi 

Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Kliknij w to miejsce jeśli potrzebujesz zlecić catering na wesele.

Spotkania okolicznościowe, które są zwykle ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, chrzty lub komunie, od dawna nie są już urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, na które sprasza się nieraz nawet i sto osób. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a później przygotować oraz podać potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie ma trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Dlaczego warto zamówić catering na wesele?

Planowanie wesela to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na dobór dekoracji sali, rozsyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości trunków oraz zakąsek podawanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które urzekną zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na imprezie weselnej powinien mieć doskonałą oprawę. Goście przecież oczekują tego, aby stoliki były prawidłowo nakryte i wspaniale udekorowane, dania były smaczne i ładnie ułożone na talerzach, jak również żeby obsługa na czas donosiła gościom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kelnerów, szefów kuchni i managerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering na wesela – podstawową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi regułami, nie tylko w sferze zabaw dla gości, ale również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożoną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, trunków oraz deserów pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość samodzielnie skomponować menu z sugerowanych dań. Powinno się jednakże podkreślić, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę zamawiającego są gotowe przygotować niecodzienne kompozycje potraw.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować