Usługi 

Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Kliknij tu i dowiedz się, jak zamówić serwis okien Warszawa.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na różnego typu zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie wpływają też warunki atmosferyczne – mróz i żar, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować