Spedycja, transport, logistyka Usługi 

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Interesuje Cię oferta parkingu Kraków Balice? Wejdź na pandaparking.pl, aby zdobyć więcej informacji.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, ale to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Twoje auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować