Usługi 

Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

Skieruj się w to miejsce, jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta przyjęcia w ogrodzie.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zaprasza się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także ceremonie chrztu, komunie czy imprezy z okazji 18-tych urodzin. Gdy spis gości jest bardzo długi, na ogół nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym wyjściem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka bądź imieniny, w której uczestniczyć będą głównie dorośli, zaproszonym wypada zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których dużą grupę gości stanowią małe dzieci, m.in. ceremonie chrztu bądź komunie, dobrze jest zorganizować w miejscu, które poza użyczeniem sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się tak szybko zabawą i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Dania serwowane uczestnikom także powinno się dostosować do typu przyjęcia. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w dworskiej atmosferze

Zamówienie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest dość proste, jednak niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w iście królewskiej atmosferze odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzciny i – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można wynająć jedną albo kilka sal, w których wygodnie można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia i ozdobienia stolików, przez przyrządzenia menu, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować