Usługi 

Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Sala weselna - tu przeczytasz o korzystnej ofercie.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina nowożeńców oraz ich goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nią się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty wieczór w komfortowych warunkach.

Sala weselna – jak szukać?

Poszukując sali na wesele narzeczeni musi uwzględnić kilka ważnych okoliczności. Na wstępie musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby być pewnym, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie bezproblemowe. Jeżeli na uroczystość zaproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, powinno się szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się bogata baza noclegowa. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, udekorowanie sali i przygotowanie menu. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady weselne urządza się od setek lat, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe podjąć ok. 130 osób. Imprezę można wyprawić również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez trudu aż 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Przejazd gości z kościoła do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować