Usługi 

Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

Sprawdź, kto oferuje organizację imprez firmowych w Krakowie.

Imprezy firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające za zadanie stworzenie głębokich więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, aby uczcić otrzymane nagrody branżowe, jak również różne sympozja, bankiety dla kontrahentów biznesowych czy szkolenia. Takie imprezy muszą być dobrze zaplanowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Poszukujesz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

O ile nie posiadamy w firmie przystosowanych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, należy sprawdzić usługi najmu lokali, które zmieszczą wszystkich sproszonych gości uroczystości. Istotne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją estetyką do charakteru planowanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla kontrahentów spółki, w czasie których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą zostać urządzone w byle jakiej sali. Powinno się w takich wypadkach wyprawić imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które dodatkowo uwydatni ważność uroczystości. A jeśli na event sproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w najbliższej okolicy lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną obok bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom perfekcyjną obsługę

Organizując wydarzenie firmowe nie wolno przegapić tak istotnej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Zalecanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówione miejsce smakowitych dań dla uczestników, ale dodatkowo doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie dekorację stołów. Podczas prestiżowych gal wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Należy zatem szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu oraz zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i rewelacyjnie prezentujące się dania.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować