Spedycja, transport, logistyka Usługi 

Planujesz podróż? Postaw na parking długoterminowy przy lotnisku

Podróż samolotem wylatującym z dalekiego miasta może być przyczyną sporych trudności. Najistotniejszym będzie na pewno kwestia dojechania na lotnisko. Jeżeli bowiem nie dotarliśmy do atrakcyjnych połączeń autobusowych, zazwyczaj musimy dojechać na miejsce swoim samochodem. Związane jest to jednak z potrzebą zostawienia pojazdu we właściwym miejscu – takim, gdzie nie będziemy bać się mandatu lub wandali. W podobnych sytuacjach najlepszym wyjściem będzie na pewno wynajęcie stanowiska na parkingu długoterminowym. Na czym zatem opiera się ta usługa? Czego wybierając ją możemy się spodziewać?

Zasady rezerwacji parkingu długoterminowego

Zasady dla klientów tej usługi są naprawdę proste – miejsce na parkingu mamy możliwość zazwyczaj zamówić przez internet. W formularzu na stronie firmy musimy tylko wybrać odpowiedni termin, a następnie zlecić przelew. Po dojechaniu do miejscowości z lotniskiem stanowisko będzie już przygotowane, a w dużej części przypadków firma zagwarantuje nam także transport do terminalu. Parking długoterminowy zwykle nie jest związany ze sporymi wydatkami – dzień parkowania to wszak koszt niecałych dwudziestu złotych, ale należy zauważyć, iż kwoty będą tym mniejsze, im dłużej trwał będzie nasz wyjazd.

Parking długoterminowy – czego się spodziewać?

Najważniejszym z atutów zaparkowania auta na parkingu długoterminowym będzie fakt, iż są to obiekty strzeżone – nie powinniśmy zatem martwić się ochroną stojącego samochodu, gdyż ten zresztą w tym czasie jest dodatkowo ubezpieczony. Przedsiębiorstwa prowadzące parkingi długoterminowe przy lotniskach zwykle oferują również wiele usług dodatkowych, które z pewnością ułatwią nam organizację wyjazdu – między innymi wspomniany przed chwilą transfer lub możliwość dopompowania kół oraz załadowania akumulatora po długotrwałym parkowaniu. Przed wylotem zazwyczaj będziemy mieli też sposobność zmierzenia bagażu i dzięki temu ustrzeżenia się większych kosztów.

Może Cię zainteresować