Usługi 

Profesjonalna opieka nad grobem

Poznaj więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków.

Wygląd grobów zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, które należy opłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu usług – gdy decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem około czterystu zł rocznie. Warto też zauważyć, że stawki zależne są również od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować