Usługi 

Przygotowanie przyjęcia komunijnego – ja je dobrze zaplanować?

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak dobrej oferty komunii w Krakowie!

Impreza komunijna jest dla pociechy identycznie oczekiwanym wydarzeniem, co sam obrządek przyjęcia sakramentu. Trudno się tym dziwić, gdyż to najczęściej pierwsza istotnie poważna biesiada rodzinna, na której dziecko zdaje sobie sprawę z tego, że wszystko skoncentrowane jest jedynie na nim. W związku z tym rodzice robią wszystko, żeby ten dzień pozostał na całe życie w jego wspomnieniach.

Sala komunijna – wynajmij jak tylko zostanie ustalony dzień wydarzenia

Jeszcze przed wysyłaniem zaproszeń na sakrament rodzice powinni się zdecydować czy poczęstują gości w swoim mieszkaniu czy niezbędne będzie zamówienie lokalu. Podejmowanie zaproszonych w domu jest przeważnie możliwe wówczas, gdy aranżujemy uroczysty obiad jedynie dla wyjątkowo bliskiej kilkuosobowej grupy krewnych, jednakże to już nieczęste sytuacje. Obiady z okazji komunii zmieniły się w ostatnich dziesięcioleciach w huczne eventy rodzinne, na które sprasza się niekiedy do stu gości, z tej przyczyny przeważnie urządzane są w salach weselnych i restauracjach. Jeśli chcemy zabukować najładniejszy lokal, warto wyruszyć na poszukiwania sali, od razu jak zostanie ustalony dzień sakramentu. W okresie komunijnym sporym problemem może być także zatrudnienie dobrego dostawcy cateringu, toteż zalecamy wybrać taką salę na organizację przyjęcia, która współpracuje z własnym, doświadczoną firmą cateringową, wyspecjalizowaną w przygotowaniu dań na komunie. Istotne jest też to, by lokal na przyjęcie komunijne zlokalizowany był tak, żeby przejazd wszystkich gości z kościoła był szybki i komfortowy.

Organizacja komunii – zamów fotografa i animatora

Nie zapomnij wynająć fotografa, który uwieczni na zawsze ten dzień – nie tylko obrządek w kościele, ale też odbywającą się później zabawę gości. Zwyczajem są także stylizowane sesje zdjęciowe pociechy w komunijnej szacie oraz jego wspólne zdjęcia z rodzicami chrzestnymi i rodziną. Sala komunijna powinna więc oferować przepiękne, zadbane wnętrza. Dodatkowym atutem będzie dostęp do przylegającego ogrodu, w którym przy słonecznej pogodzie uda się urządzić sesję zdjęciową w plenerze. Sposobność skorzystania z ogrodu to też atrakcja dla najmłodszych uczestników przyjęcia komunijnego – jeśli będzie ich duża grupa, warto wziąć pod uwagę wynajęcie animatora, który urozmaici dzieciom czas wciągającymi grami.
Naturalnie, zaproszeni na przyjęcie komunijne przywiozą podarki dla dziecka. Rodzice przeważnie zgadzają się na pełną dowolność z tym zakresie. Aczkolwiek w zaproszeniu można poinformować, że nie zgadzamy się na pewne typy upominków, przykładowo drogą biżuterię albo zabawki-pistolety.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować