Usługi 

Sprzątanie strychów i piwnic przez profesjonalistów

Opróżnianie piwnic Kraków - usługa dla Ciebie.

W dużej części domów znajduje się piwnica oraz strych. Najczęściej miejsca te służą nam jako składziki na różne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, przenosimy albo do piwnicy, albo na strych. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam niezbędna? Wówczas warto postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie strychów oraz piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co uprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi cieszące się zwiększającą się popularnością. Wybierają je ci, którzy z najróżniejszych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale także meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w dużych i w małych miejscowościach, to rewelacyjny wybór, jeśli na strychu czy w piwnicy przechowujemy nieużywane szafy, kanapy, fotele, a nawet meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest ogromnym wyzwaniem. Należy pamiętać, że najczęściej na terenie mniejszych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie 2-4 razy w ciągu roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze oferują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic i strychów mogą nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie właściwego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich właściwą utylizację. Wszystko przebiega naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment brać udziału w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, aby podczas prac wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów.

Siedziba firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować