Spedycja, transport, logistyka Usługi 

Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Po więcej informacji o parking strzeżony lotnisko Balice zajrzyj tu.

Największe plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zdobyły olbrzymią popularność, to szybkość, sposobność trafienia także w najbardziej oddalone zakątki świata oraz wygoda. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak sporą odległość najlepiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty łączące się z dotarciem na lotnisko swoim autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, zatem w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca zostawić auta. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest ogromnie przydatne w czasie silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego obsługi

Decydując się na usługi oferowane przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy liczyć także na spore udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Poza tym kierowcy mogą liczyć na asystę załogi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora albo spadek ciśnienia w oponach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować