Usługi 

Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Dowiedz się więcej o lokalu na urodziny w Krakowie.

Częstokroć z okazji różnych rocznic, urodzin bądź imienin nie planujemy spotkań z rodziną i przyjaciółmi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednak zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których odpowiednie obchodzenie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, a więc “osiemnastka”.

Sala na 18 urodziny – zorganizuj huczną imprezę

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła pić i kupować alkohol, brać udział w wyborach, może założyć firmę oraz pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Jednak kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych tematach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność wyprawienia pamiętnej imprezy z kolegami. Można znowu wyprawić “domówkę”, lecz czy taka zabawa będzie się jakoś wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Często paru znajomych decyduje się urządzić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, ale jednocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Szukając miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących sporą przestrzeń taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje wyśmienite przekąski imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu? Znajdź salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można postawić w nim spory namiot i wyprawić grill.

Lokal na 18 urodziny – jakie posiłki wybrać?

Nie ukrywajmy zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają alkohol. Rekomendujemy z tego powodu koniecznie zatroszczyć się o to, by osoby niepełnoletnie, a takich może nie brakować wśród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wystrój sali również jest niesłychanie ważny, by zaproszeni do głębi zanurzyli się w klimacie imprezy. Trzeba więc postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni według podanych sugestii, a także optymalnie rozlokuje stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” bardzo dobrze sprawdzi się menu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “jeden kęs”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje przekąski nie tylko do charakteru imprezy, ale także do preferencji oraz finansów klienta.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować