Usługi 

Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering na dowóz. Skieruj się tutaj.

Kiedy aranżujesz wystawne wydarzenie rodzinne czy biznesowe, na które chcesz zaprosić ogromną ilość uczestników, prawdopodobnie nie będziesz mógł w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki oraz popularne przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy w większości wypadków potrzebują dopracowanej oprawy także w sferze posiłków. Wszak nie powinno się położyć na stołach osób zaproszonych po prostu ciasteczek i wody mineralnej. W takich sytuacjach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Catering okolicznościowy oraz dla firm – oferta usług doświadczonych catererów

Profesjonalne firmy doświadczone w dostarczaniu usług cateringowych zwykle proponują kilka jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na chrzciny, urodziny czy wesela. Oferty te są dobrze dobrane do charakteru konkretnych wydarzeń, przez co zwykle różnią się od siebie np. ceną oraz katalogiem posiłków proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej powinno się pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie opisać własne oczekiwania, a przy tym być również otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera organizacja wydarzeń przeróżnego typu to chleb powszedni, zatem długoletnie doświadczenie w tej branży umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które trafią w gust większości zaproszonych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to spora oszczędność czasu

Przygotowanie poczęstunku nawet dla małej liczby gości może być trudnym zadaniem, zwłaszcza wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację innych istotnych elementów imprezy. Jest to również sposobność poczęstowania gości rewelacyjnymi posiłkami przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni. Należy przy tym zaakcentować, iż istotną cechą potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich wygląd. Co więcej podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować