Wszystko o zdrowiu 

Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Więcej o usługach psychologa w UK na psychoterapia-uk.pl

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną przez Brexit zjawisko emigracyjne właściwie zanikło, lecz ciągle nie brakuje ludzi skłonnych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje ogrom kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Przebywanie na Wyspach oraz mające z tym związek odseparowanie od rodziny, a także praca na terenie obcego państwa, mogą rodzić cały szereg komplikacji, którym bardzo trudno jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą też trudności z otrzymaniem pracy lub integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, powoduje, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Odruchy tego rodzaju naprawdę ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. Dlatego nie wolno bać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które przekazano podczas sesji zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich problemów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Może Cię zainteresować