Motoryzacja Zakupy 

Boks dachowy – bagażnik, który nie szpeci wyglądu samochodu

Co powinieneś wiedzieć o box bagażnik dachowy?

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą ilość walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy korozję. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być dobrany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna pojemność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają dużą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby lubiące aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Siedziba firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować