Zakupy 

Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Chcesz kupić artykuły higieniczne? Skieruj się na ten adres.

By zachować porządek – tak w domu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Chemia gospodarcza – dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o likwidacji charakterystycznych zabrudzeń, m.in. graffiti, tłustych osadów, wykwitów pleśni bądź kamienia kotłowego.

Chemia przemysłowa – profesjonalne zabezpieczenie powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na pielęgnację oraz ochronę powierzchni szczególnie wystawionych na wandalizm i szkodliwe działanie różnorodnych elementów. Znajdziemy wśród nich środki chroniące przed graffiti, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, a także specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im piękny wygląd.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować