Motoryzacja Zakupy 

Części zamienne do samochodów Dacia – które elementy najczęściej wymieniamy?

Zobacz Dacia części na france-car.com.pl

Dacia to rumuński koncern motoryzacyjny, który od początku swojego istnienia współdziała z francuską marką Renault. W Polsce samochody tej marki wzbudzają ogromne zainteresowaniem klientów – są wygodne, dostępne w przystępnych cenach, obszerne, zapewniają podróżnym bezpieczeństwo, a części Dacia można bez trudu znaleźć w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Zgodnie z raportów w 2018 r. najchętniej kupowanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w omawianym roku nabyto prawie 10,000 sztuk. Na następnym miejscu plasuje się Dacia Sandero z liczbą niemal 6,500 sprzedanych sztuk. Kupujący często decydowali się również model Lodgy.

Światła, układ wydechowy – te części Dacia być może zamienisz

Zgodnie z opinią posiadaczy pojazdów marki Dacia, uszkodzeniom po kilku latach ulegają moduły takie jak np. elektryka, lampy, układ hamulcowy, a także elektronika, jednak jest to naturalne przy częstej eksploatacji samochodu. Szczęśliwie często ulegające awariom części Dacia można nabyć w szeroko zaopatrzonych sklepach internetowych, w których dostępne są zarówno części karoserii, układu wydechowego, jak i wyposażenie wewnętrzne pojazdów. Za sprawą rozległej oferty sklepów można znakomicie zadbać o każdą, również tak drobną część naszego auta jak oprawka kluczyka czy uszczelki.

Szukaj części Dacia online

Z jakiego powodu opłaca się kupić części Dacia w sklepie internetowym? Głównie ze względu na ogromny wybór modułów eksploatacyjnych, a także rozsądne ceny. Po asortyment sklepów internetowych często sięgają nie tylko zawodowi mechanicy samochodowi, którzy poszukują części dla klientów, ale też osoby prywatne.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować