Usługi budowlane Zakupy 

Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Blachę na rąbek kupisz na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Czy opłaca się je kupić? Przybliżamy blachy na rąbek stojący oraz możliwości ich wykorzystania.

Blacha na rąbek – estetyka i odporność

Panele dachowe na rąbek znakomicie łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, dzięki czemu zdobywają coraz szersze uznanie. Mocna oraz pięknie wyglądająca blacha na rąbek może być używana zarówno w nowoczesnych budowlach, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest wymiana pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek stojący są transportowane na miejsce budowy w postaci niedużych arkuszy. Charakteryzują się nieskomplikowanym oraz jednocześnie szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, wytrzymałe i bardzo dobrze pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego lub dworkowego).

Panele dachowe na rąbek – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem użytej technologii oraz wytrzymałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy i powleczone specjalną powłoką dającą ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne bądź opady. Blacha na rąbek jest sprzedawana w wielu modelach, co umożliwia dobranie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do obniżenia wydatków związanych z budową – wyraźnie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek stojący, warto kupić ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Może Cię zainteresować