Wyposażenie i urządzanie mieszkania Zakupy 

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Sprawdź, gdzie zamówić shuttersy na okna, wejdź na https://skyshutters.pl

Planując aranżację pomieszczenia, z reguły nie poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Przeważnie decyzja pada na szablonowe rozwiązanie, a więc zasłony i firanki, które czasami zestawiane są z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno rzadko rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Okiennice dekoracyjne shutters – nowość w europejskich domach

Głównym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych poruszają się i można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od potrzeb lokatorów. Producenci wytwarzają je z polichlorku winylu (PCV), drewna, jak również z płyt pilśniowych. Okiennice ozdobne shutters montuje się przeważnie na oknach, jakkolwiek wspaniale sprawdzą się także na drzwiach szafy. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w polskich domach spotyka się wciąż stosunkowo rzadko, ale większa część z nas z pewnością kojarzy je z telewizji czy kina, gdyż te okiennice są niezmiernie popularne na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w RPA oraz w Australii.

Dekoracyjne okiennice shutters świetnie komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters rewelacyjnie wyglądają, mają one też pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można kontrolować wykorzystanie padającego światła: latem uniemożliwiać nagrzewanie się wnętrz, a zimą – zapobiegać stracie ciepłego powietrza. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz i można zainstalować je na większości okien. Wykonuje oraz montuje się je na zamówienie, co powoduje, iż są bez wątpienia droższym rozwiązaniem aniżeli np. żaluzje. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom niesłychanie stylowy wygląd, przez co podnoszą wartość domu. Trzeba też zaznaczyć, iż nachylenie lameli shuttersów jest ustawiane bez stosowania linek, co rodzice małych dzieci czy właściciele psotnych zwierzaków, które mogłyby wplątać się wystające łańcuszki, uznają zapewne za dodatkową zaletę.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować