Wyposażenie i urządzanie mieszkania Zakupy 

Dlaczego warto założyć shuttersy w salonie i w sypialni?

Na https://skyshutters.pl/realizacje/ zobaczysz realizacje z wykorzystaniem shuttersów w sypialni.

Szatersy (shutters), a więc dekoracyjne okiennice wewnętrzne, kojarzą się zwykle z aranżacją domów w stylu tropikalnym i południowoamerykańskim. Tymczasem ten moduł osłony okna można użyć także w europejskich domach – jest to niezmiernie trwałe, a przy tym rewelacyjnie prezentujące się rozwiązanie, które w szeregu sytuacji zda egzamin lepiej niż popularniejsze aktualnie rolety.

Shuttersy w salonie – zauważalnie zwiększają estetykę wnętrza

Okiennice typu shutters w salonie lub w pokoju dziennym, będą wypełniały dwie funkcje – praktyczną i ozdobną. Okiennice wewnętrzne zdecydowanie podnoszą estetykę pokoju. Ich lamele są grubsze, co powoduje, iż doskonale poprawiają stylistykę większości okien. Kwestia estetyki jest arcyważna, bowiem to w salonie podejmuje się gości oraz przesiaduje się w nim po kilkanaście godzin w ciągu dnia. Z tej przyczyny trzeba zatroszczyć się, aby to pomieszczenie było nie tylko reprezentacyjne, ale równocześnie komfortowe. Swoboda wybrania kąta ułożenia lameli shuttersów umożliwia regulację ilości promieni słonecznych wnikających do salonu, co pozwala m.in. na lekkie jego ściemnienie, kiedy chcemy stworzyć romantyczny półmrok w pomieszczeniu, lub całkowite jego przyciemnienie, jeśli pragniemy zobaczyć film.

Shuttersy w sypialni – bardzo prosta konserwacja

Możliwość kontroli wnikania światła do wnętrza jest zdecydowanie najważniejsza w sypialni. Shuttersy przydadzą się tu jednakże też z innego powodu – dzięki nim można efektywnie kontrolować temperaturę wnętrza, która ma przecież niebagatelny wpływ na nasz mocny sen. Przy pomocy okiennic shuttersów latem łatwiej jest utrzymać chłód w sypialni, z kolei w okresie zimowym dłużej utrzymamy w niej ciepło. Co więcej okiennice typu shutters tworzą efektywną zaporę chroniącą przed hałasami z zewnątrz. Shuttersy to też znakomite rozwiązanie dla ludzi chorych na alergie. Osadza się na nich mniej kurzu aniżeli w fałdach firan, a ich konserwacja jest bardzo prosta i trwa w zasadzie kilka minut.

Poza sypialnią i salonem shuttersy bardzo dobrze będą prezentować się również w pokoju dziecka, w kuchni czy w łazience.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować