Usługi budowlane Zakupy 

Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Nie szukaj już więcej! Tutaj zaopatrzysz się w drzwi drewniane wewnętrzne.

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy najważniejsze cechy i wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać kilkadziesiąt lat

Drewno to naturalny surowiec, który zastosowany jako element aranżacji wnętrza powoduje, iż jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe, a prawidłowo konserwowany może przetrzymać w bardzo dobrej kondycji wręcz kilkadziesiąt lat. Dzisiejsza technologia umożliwia bardzo dobre łączenie właściwości drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co skutkuje produkcją drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i znaczną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niskim poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają odkształceniu) oraz odpowiednią izolacją termiczną. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni każdym kolorem, lakierem bądź bejcą sprawia, że tego typu drzwi zauważymy w wnętrzach przeróżnego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu retro, jak i domach zaaranżowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z dębu, sosny czy mahoniu, wersje z progiem lub bez, zabezpieczone lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz sporo innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie wyglądają przez długi czas.

Drzwi wewnętrzne drewniane możesz zamówić też na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chciałbyś zamontować w swoim mieszkaniu albo biurze skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub niekonwencjonalnym formacie? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zaufać doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, profesjonalne doradztwo, a także możliwość wykonania projektu na jednostkowe zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich zamierzeń klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami fazowanymi, witrażowymi czy bezpiecznymi, co bez wątpienia podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być też wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Może Cię zainteresować